Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt 737 464 106
Kontakt email karmy24@o2.pl

Formularz zamówienia

Przeczytaj uważnie zanim zakupisz produkty firmy REICO!

Jestem Oficjalnym Partnerem firmy REICO-VITAL w Polsce i Unii Europejskiej.
🔘 Zamawiaj TYLKO u Oficjalnego Partnera REICO. 👉 #Agnieszka #Kruszyńska. Oryginalny produkt powinien być wysłany do Ciebie tylko z firmy z Niemiec! Wtedy Masz 100% gwarancję, że jest ORYGINALNY i nikt go nie macał swoimi palcami 😮⛔
🔘 Pierwsze zamówienie realizowane jest bezpośrednio przeze mnie 👍. Wyślij formularz, a ja skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia więcej szczegółów. Zobacz również sklep internetowy do którego otrzymasz dostęp, gdzie samodzielnie możesz zamawiać produkty przy kolejnych zamówieniach.

Formularz zamówienia Otwórz katalog produktów i wypełnij formularz swojego zamówienia. Potrzebujesz pomocy przy zamówieniu? Skontaktuj się ze mną. Zadzwoń lub napisz a ja wybiorę Ci karmę, która będzie odpowiednia dla Twojego zwierzaka. Sprawdź aktualny cennik.


Dane KLIENTA


Adres dostawy (podaj jeśli inny niż adres Klienta)


Zamawiane produkty

(zobacz katalog i podaj poniżej czterocyfrowe numery artykułów wybranych produktów oraz ich ilość)

Nowość! Poniżej wybierz Multihysan


+dodaj kolejny Multihysan+

jeśli chcesz dodaj jeszcze inne dodatkowe produkty z katalogu.


+dodaj kolejny produkt+

poniżej wpisz dodatkowe informacje do zamówienia.


Metody Płatności


* Informuję, że nie będę sprzedawać ani dzielić się Twoimi prywatnymi danymi. Wszystkie podane przez Ciebie informacje będą wykorzystane przeze mnie tylko i wyłącznie w celu realizacji Twojego zamówienia. Wysyłając formularz, zgadasz się na jego realizację przez Partnera REICO Agnieszkę Kruszyńską, oraz zapoznałeś/aś się z polityką prywatności.


Formularz zamówienia Na podany w formularzu adres e-mail zostanie wysłana kopia złożonego zamówienia odpowiednio do wybranej metody płatności. Jeśli wybrano płatność za "pośrednictwem KARMR24.PL" dodatkowo zostanie wysłana informacja o łącznej kwocie do zapłaty w złotówkach oraz numer konta bankowego KARMY24.PL. Zapłać za zamówione produkty. Po zaksięgowaniu wpłaty Twoja paczka niezwłocznie zostanie dostarczona na wskazany adres. Życzymy udanego wyboru i satysfakcji z dokonanych zakupów.

Zbilansowane i naturalne karmy dla zwierząt - Formularz zamówienia.

REICO  - Rób zakupy bez ponoszenia dodatkowych kosztów

Facebook

Jestem na Facebooku

Polub moją stronę na facebook'u i Bądź na bieżąco z nowościami!

Karmy dla Psa i Kota
Aktualności

Aktualności

Obecnie niedostępne artykuły:

1032 Hirsch-Knöpfle (Kluseczki z mięsem z jelenia)
2034 mEATzie Drób i jajko 85 g
4032 3 A 86 (Płyn)
6128 Geschenkbox Hund (Gryzak z dzika)
8101 Damska koszulka polo - S

Kategorie