Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt 737 464 106
Kontakt email karmy24@o2.pl
FAQ

FAQ

Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane przez Państwa pytania i odpowiedzi*. Zbiór tych pytań został opracowany w celu ułatwienia szybkiego dostępu do rozwiązań w sytuacjach problemowych.

Pytania i odpowiedzi


Jestem niezależnym Partnerem i Dystrybutorem firmy REICO-VITAL w Polsce, oraz w innych krajach Unii Europejskiej*. Polecam naturalne i wysokowartościowe karmy oraz dodatki żywieniowe niemieckiej marki REICO-VITAL. Pierwsze zamówienie w sklepie REICO realizowane jest bezpośrednio przez Partnera. Po wysłaniu formularza skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia więcej szczegółów. Otrzymasz również dostęp do sklepu internetowego, gdzie samodzielnie możesz wybierać i zamawiać produkty przy kolejnych zamówieniach.

Produkty najwyższej jakości bez dodatków szkodliwej chemii, bezpieczne dla Twojego pas i kota. Prosty plan marketingowy umożliwiający zarabianie pieniędzy poprzez polecanie produktów. Marka która od prawie 26 lat specjalizuje się w produkcji zbilansowanej, naturalnej karmy oraz dodatków do karmy dla psów i kotów a także wysokowartościowych dodatków paszowych dla koni.

Napisz do nas wiadomość a my krok po kroku pomożemy Tobie w procesie rejestracji oraz razem skomponujemy Twoje pierwsze zamówienie. Kontakt.

Karmę i inne produkty marki REICO można otrzymać tylko bezpośrednio od producenta poprzez wysyłkę z Niemiec. Nie ma możliwości otrzymania produktów na miejscu w Polsce.

Jestem niezależnym dystrybutorem i polecam produkty dla ludzi, naturalne i wysokowartościowe karmy dla psa i kota oraz dodatki żywieniowe dla koni tylko i wyłącznie niemieckiej marki premium Reico-Vital.

*Jestem Partnerem REICO na takie kraje jak: Włochy, Niemcy, Holandia, Słowenia, Czechy, Francja...

Jeśli nie znalazłaś/eś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie, to zapraszam Cię do kontaktu. Na pewno jestem w stanie odpowiedzieć Ci i pomóc w rozwiązaniu każdej sprawy.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

REICO  - Rób zakupy bez ponoszenia dodatkowych kosztów

Facebook

Jestem na Facebooku

Polub moją stronę na facebook'u i Bądź na bieżąco z nowościami!

Karmy dla Psa i Kota
Dla Gołębi

Sklep dla Gołębi

Zapraszamy do naszego sklepu dla gołębi "Zdrowy Gołąb"

gdzie pasjonaci gołębi znajdą raj z szerokim wyborem zdrowych produktów, gwarantujących doskonałą opiekę dla ich pięknych ptaków!

Sklep z Naturalnymi Produktami dla Gołębi

Kategorie