Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt 737 464 106
Kontakt email karmy24@o2.pl
FAQ

FAQ

Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane przez Państwa pytania i odpowiedzi*. Zbiór tych pytań został opracowany w celu ułatwienia szybkiego dostępu do rozwiązań w sytuacjach problemowych.

Pytania i odpowiedzi


Jestem niezależnym Partnerem i Dystrybutorem firmy REICO-VITAL w Polsce. Polecam naturalne i wysokowartościowe karmy oraz dodatki żywieniowe niemieckiej marki REICO-VITAL. Pierwsze zamówienie w sklepie REICO realizowane jest bezpośrednio przez Partnera. Po wysłaniu formularza skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia więcej szczegółów. Otrzymasz również dostęp do sklepu internetowego, gdzie samodzielnie możesz wybierać i zamawiać produkty przy kolejnych zamówieniach.

Produkty najwyższej jakości bez dodatków szkodliwej chemii, bezpieczne dla Twojego pas i kota. Prosty plan marketingowy umożliwiający zarabianie pieniędzy poprzez polecanie produktów. Marka która od prawie 26 lat specjalizuje się w produkcji zbilansowanej, naturalnej karmy oraz dodatków do karmy dla psów i kotów a także wysokowartościowych dodatków paszowych dla koni.

Napisz do nas wiadomość a my krok po kroku pomożemy Tobie w procesie rejestracji oraz razem skomponujemy Twoje pierwsze zamówienie. Kontakt.

Karmę i inne produkty marki REICO można otrzymać tylko bezpośrednio od producenta poprzez wysyłkę z Niemiec. Nie ma możliwości otrzymania produktów na miejscu w Polsce.

Jestem niezależnym dystrybutorem i polecam produkty dla ludzi, naturalne i wysokowartościowe karmy dla psa i kota oraz dodatki żywieniowe dla koni tylko i wyłącznie niemieckiej marki premium Reico-Vital.

Skontaktuj się z nami. Pomożemy Tobie w procesie rejestracji i wytłumaczymy na czym polega współpraca z REICO. Kontakt.

Rejestracja to koszt 84 Euro. Aby zarejestrować skontaktuj się z nami: Kontakt.

Partnerzy otrzymują wynagrodzenie:

 1. 15% - 30% z bezpośrednich klientów
 2. do 15% z obrotu Partnerów
 3. bonusy generacyjne za grupy Partnerów 30%-owych:
  G1-6%-9%
  G2-3%-4%
  G3-1%-3%
 4. 280-1000 euro netto premii samochodowej
 5. udziały w obrotach globalnych firmy

Konkretnie mówi o tym Plan Biznesowy. Znajdziesz go tutaj: Plan Marketingowy.

Jeśli jesteś zdecydowany/a i chcesz zarabiać z nami pieniądze to masz możliwość otrzymania wizytówki www za darmo. Wystarczy sprawdzić, czy nie mamy swojego Partnera z Twojego miasta i napisać do nas wiadomość poprzez nasz formularz kontaktowy. Więcej o darmowej wizytówce internetowej znajdziesz tutaj: Darmowa Wizytówka internetowa.

Jeśli nie znalazłaś/eś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie, to zapraszam Cię do kontaktu. Na pewno jestem w stanie odpowiedzieć Ci i pomóc w rozwiązaniu każdej sprawy.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

REICO - Rób zakupy bez ponoszenia dodatkowych kosztów

Facebook

Jestem na Facebooku

Polub moją stronę na facebook'u i Bądź na bieżąco z nowościami!

Karmy dla Psa i Kota
Aktualności

Aktualności

Obecnie niedostępne artykuły:

1032 Hirsch-Knöpfle (Kluseczki z mięsem z jelenia)
2034 mEATzie Drób i jajko 85 g
4032 3 A 86 (Płyn)
6128 Geschenkbox Hund (Gryzak z dzika)
8101 Damska koszulka polo - S

Kategorie