Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt 737 464 106
Kontakt email karmy24@o2.pl
Revolute

Revolute

➡️ Tak jak wcześniej proponowałam dla moich Klientów Kantor Walutowy ALIOR BANKU, tak teraz przedstawiam rewelacyjne rozwiązanie jakim jest Revolute. Zasada działania jest podobna - nie ponosimy żadnych dodatkowych opłat za zakupy za granicą (fizycznie będąc w danym kraju jak i za zakupy przez internet - także w REICO-VITAL)

☑️ wymieniaj waluty 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu gdziekolwiek jesteś!
☑️ rób ekspresowe przelewy walutowe!
☑️ pobierz gotówkę w dowolnym bankomacie na świecie (do 800 zł w miesiącu),
☑️ płatności w sklepach internetowych, w tym zagranicznych,
☑️ automatyczny wybór waluty płatności,
☑️ podróżuj z wielowalutową kartą Revolute!

dodatkowo:

🔘 rejestracja w całości przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu,
🔘 darmowe przelewy wymienionych środków (do 20.000 zł w miesiącu),
🔘 aplikacja na telefon.

Aplikacja na telefon

Po co mi aplikacja na telefon? Revolut swoją funkcjonalnością jest zbliżony najbardziej do karty wielowalutowej, powiązanej w wieloma rachunkami. Kartą zarządzamy z poziomu aplikacji, która jest naszym "centrum dowodzenia". To w aplikacji mamy dostęp do subkont walutowych oraz funkcji kantoru, w którym dokonujemy wszystkich wymian. Dla przypomnienia - kontem w Revolute nie zarządzamy poprzez komputer. Zarządzamy tylko przez smartfona. Jest to bardzo wygodne.

Jeśli stracimy kartę, możemy z poziomu telefonu zablokować wszystko w dosłownie kilka sekund! Dodatkowo widzimy na telefonie powiadomienia o każdej transakcji dokonanej kartą. Pilnujemy tu również wszystkich limitów i możemy w każdej chwili wygenerować wygodne zestawienia transakcji w pdf.

Rejestrując aplikację Revolut mamy od razu darmowy rachunek bieżący w Wielkiej Brytanii, konto w euro oraz możliwość aktywowania 30 subkont w różnych walutach (PLN, EUR, USD, GBP, CHF ...). Oczywiście subkonta są na tyle funkcjonalne, że można wykonywać na nich darmowe przelewy międzynarodowe.

Jak założyć Revoluta?

✅ Cała procedura jest wyłącznie w obrębie telefonu komórkowego. Tu wpisujemy wszystkie dane, robimy zdjęcie sobie i dla dokumentu, podajemy adres wysyłki karty i sposób zasilania rachunku.

  1. Najpierw z telefonu komórkowego wchodzimy na Revolute (link, dzięki któremu otrzymasz za darmo kartę i dodatki jeśli są aktualnie promocje) - podajemy numer telefonu i dostajemy linki z aplikacją do pobrania.
  2. Instalujemy aplikację na telefonie, uzupełniamy dane.
  3. Doładowujemy rachunek na minimum 20 zł. Osobiście polecam podanie danych karty bankowej, wtedy doładowanie jest najłatwiejsze (nie trzeba logować się na swój rachunek bankowy)
  4. Potwierdzamy tożsamość wysyłając selfie i zdjęcie dokumentu (paszport lub dowód)
  5. Już zweryfikowani, zamawiamy fizyczną kartę.
  6. Dostajemy kartę i aktywujemy ją w aplikacji zgodnie z instrukcją.

Karta Revolute✅ Zamów Revolute już dziś. Karta umożliwia płatności w blisko 150 walutach. Zamów, dokonaj transakcji i ciesz się swoją nową kartą bez opłat.

Karta Revolut to karta fizyczna (w wariancie VISA lub Mastercard), z której możemy korzystać na całym świecie, zarówno do transakcji w terminalach, jak i płatności w Internecie. Na płatność w Internecie Revolut ma jeszcze bezpieczniejsze rozwiązanie: możliwość generowania wirtualnych kart walutowych.

🔘 robisz tańsze zakupy przez Internet z kartą Revolute, bez kosztów przewalutowania,
🔘 za granicą wypłacasz gotówkę w danej walucie i unikasz dodatkowych kosztów przewalutowania,
🔘 wyjeżdżaj za granicę bez gotówki i płać kartą: w hotelu, restauracji czy sklepie.

Dlatego nie zwlekaj i zarejestruj konto (z telefonu komórkowego) w Revolute. To nic nie kosztuje. Natomiast jeśli masz dodatkowe pytania w tym temacie to zapraszam do kontaktu.


Revolute - płać bez dodatkowych kosztów!

REICO  - Rób zakupy bez ponoszenia dodatkowych kosztów

Facebook

Jestem na Facebooku

Polub moją stronę na facebook'u i Bądź na bieżąco z nowościami!

Karmy dla Psa i Kota
Dla Gołębi

Sklep dla Gołębi

Zapraszamy do naszego sklepu dla gołębi "Zdrowy Gołąb"

gdzie pasjonaci gołębi znajdą raj z szerokim wyborem zdrowych produktów, gwarantujących doskonałą opiekę dla ich pięknych ptaków!

Sklep z Naturalnymi Produktami dla Gołębi

Kategorie